عرضه تارا و 207 فعلا در بورس کالا منتفی شد

خودروهای تارا و 207 فعلا وارد بورس کالا نمی شوند

در حالی که مدیر پذیرش بورس کالای ایران از پذیرش دو خودروی تارا ‌و ۲۰۷ شرکت ایران خودرو در بورس کالای ایران خبر داده بود، اما ایران‌خودرو این موضوع را طی اعلامیه ای رد کرد و اعلام کرد که در حال حاضر ورود این دو محصول به بورس کالا امکان ‌پذیر نبوده و عرضه این دو خودرو زمانی محقق خواهد شد  که روند تولید و عرضه ‌آن ‌ها افزایش پیدا کرده باشد. در ادامه این خبر با مجله هزاره همراه شوید.

اعلام مدیریت بورس کالا از عرضه تارا و ۲۰۷

مدیر پذیرش بورس کالای ایران از موافقت هیات پذیرش بورس کالای با عرضه دو خودرو تارا و ۲۰۷ در بورس کالا خبر داد که طی جلسه ای با حضور مدیران شرکت ایران خودرو برگزار شده بود.

بهنام زاده در این زمینه اعلام کرده بود: پذیرش تارا و ۲۰۷ تولید ایران‌خودرو مشروط به عرضه کل حجم تولید این شرکت در بورس کالا شده و در صورتی که این خودروساز به تعهدات عرضه ‌اش عمل نکند، پذیرش آن تعلیق خواهد شد.

اما در حال حاضر پس از اظهار نظر این مقام مسئول در سازمان بورس کالای ایران، گروه صنعتی ایران خودرو طی یک اعلامیه گفته است که هم اکنون امکان عرضه دو محصول مورد نظر در بورس کالا وجود ندارد و باید در ابتدا با افزایش تولید و عرضه اختلاف میان قیمت این محصولات با کارخانه و بازار کاهش پیدا کند و پس از آن برای عرضه این دو محصول در بورس کالا برنامه ریزی صورت خواهد گرفت.

خودرو 207 و تارا در بورس کالا

در اطلاعیه این گروه صنعتی آمده است: عرضه خودروهای تارا و ۲۰۷ در بورس کالا تا اطلاع ثانوی امکان پذیر نیست و باید شرایطی را فراهم کرد تا اختلاف قیمت کارخانه و بازار کاهش پیدا کند و در ادامه برای تحقق این هدف برنامه ریزی کرد.

موضوع عرضه خودروهای تولیدی گروه صنعتی ایران خودرو در بورس کالا مصوب هیات مدیره این شرکت بوده و هم اکنون هم جلسات کارشناسی و هماهنگی با مسئولان بورس کالا برای ایجاد زمینه های همکاری بیشتر در حال انجام است. تا به امروز عرضه های خانواده گروه خودرو هایما با استفاده از بورس انجام شده است. علاوه بر این، مشتریان می توانند اخبار گروه صنعتی ایران‌خودرو را تنها از طریق سایت خبری این شرکت به آدرس ikcopress.ir و صفحات رسمی این شرکت در شبکه‌ های اجتماعی داخلی دنبال کنند.

عرضه خودرو در بورس به بهبود فرایند قیمت گذاری و توزیع خودرو کمک کرده و موجب حذف دلالی و دلالان در این زمینه می شود. با این کار همچنین ابعاد مختلف معامله تضمین می شود و در عین حال قانونمند بوده و ریسک مناسبی نیز دارد.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مزایدات جدید هستید « مزایده خودرو سواری » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

مطالب پیشنهادی

یراق آلات چیست؟

یراق آلات چیست؟

همه ما کلمه یراق آلات به گوشمان آشنا است اما شاید تعریف آن را به خوبی ندانیم. بسیاری از وسایل و اشیائی که در اطراف ما هستند شامل انواع یراق آلات می شوند. ساخت آنها