مزایدات (مزایده)

بروز ترین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مزایده و مزایده های آهن, املاک و ساختمان, گمرک, زمین و آپارتمان, خودرو و ماشین, بانک و معدن به همراه مزایده های دولتی و خصوصی به صورت آنلاین

 

برای دریافت مناقصات بر روی لینک زیر کلیک کنید

https://www.hezarehinfo.net/auctions

 

مزایده چیست

مزایده فرایندی است رقابتی که مزایده گزار برای تأمین بهترین قیمت مورد نظر خود (برای فروش کالای خاص و یا مازاد) معامله را به مزایده گری که در ارزیابی های مالی بهترین امتیاز را کسب نموده و بالاترین قیمت را پیشنهاد کرده باشد واگذار می‌نماید. مزایده گر می‌بایست توانائی مالی جهت خرید موضوع مورد مزایده را داشته باشد و فرایند برگزاری مزایدات شامل تعیین اقلام مزایده، تعیین نوع مزایده، تهیه اسناد مزایده، فراخوان مزایده، ارزیابی پیشنهاد ها، تعیین برنده مزایده و درنهایت انعقاد قرارداد می‌باشد. از مهم‌ترین پارامترهای توفیق در مزایدات کشور دسترسی جامع و سریع به اخبار مزایده ها به صورت تخصصی می‌باشد. شرکت ارتباط گستران هزاره با نزدیک ۲ دهه فعالیت در حوزه اطلاع رسانی تخصصی مزایدات کشور و با هدف کمک به خریداران کالاهای خاص و مازاد (مزایدات)، کلیه مزایده های ایران را به‌صورت روزانه و طبقه بندی شده ارائه می نماید.

سایت مزایده

سازمان ها و دستگاههای مزایده گزار بسیاری از املاک و کالاهای مازاد خود را از طریق برگزاری مزایده واگذار می نمایند که در این فرایند، جذب بالاترین پیشنهاد دهنده قیمت مهمترین هدف برگزار کننده مزایده میباشد. در حال حاضر بسیاری از مزایده ها از طریق پایگاههای اطلاع رسانی مزایدها به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان شرکت در مزایدات قرار میگیرد. اطلاعات مربوط به مزایده از کلیه منابع درج این آگهی ها از قبیل روزنامه ها ، وب سایت مزایده گزاران و یا به صورت مستقیم جمع آوری شده و پس از طبقه بندی تخصصی در سایت مزایده اعلام و به صورت آنلاین در اختیار متقاضیان شرکت در مزایدات قرار می گیرد. سایت مزایده شرکت ارتباط گستران هزاره کلیه مزایدات کشور را به صورت آنلاین و طبقه بندی شده در اختیار مزایده گزاران قرار میدهد. اطلاعات بیشتر در سایت مزایده هزاره در دسترس میباشد.

مزایده های دولتی و خصوصی

مزایده ها را میتوان بر اساس پارامترهای متفاوتی از قبیل سازمان مزایده گزار ، نوع و ماهیت مزایده برگزار شده و استان محل برگزاری مزایدات طبقه بندی نمود. بخش مهمی از مزایده های کشور توسط مزایده گزاران دولتی مانند مزایده سازمانهای توزیع برق منطقه ای ، مزایده سازمانهای آب و فاضلاب، مزایده پایانه های نفتی و شرکتهای پتروشیمی، مزایده های انتقال گاز، مزایده مجتمع های فولاد ، مزایده های مرتبط به بانک و سایر دستگاههای مزایده گزار دولتی برگزار میگردد. با توجه به اقدامات صورت گرفته در راستای خصوصی سازی و همچنین افزایش فعالیت شرکتهای خصوصی، حجم مزایده های برگزارشده توسط مزایده گزاران خصوصی نیز قابل توجه میباشد. مزایده ها چه به صورت مزایده های دولتی و یا مزایده های خصوصی نقش مهمی را در گردش اقتصادی کشور ایفا می نمایند. متقاضیان شرکت در مزایده میتوانندکلیه مزایده های سازمانهای دولتی و مزایده های شرکتهای خصوصی را به صورت طبقه بندی شده از سایت مزایدات هزاره دریافت نمایند.