معرفی جامع ترین سایت و پایگاه مناقصات و مزایده کشور

مناقصه هزاره

شرکت ارتباط گستران هزاره

روزانه تعداد زیادی آگهی مناقصه و مزایده توسط کارفرمایان مختلف، در حوزه های متنوع و از رسانه های گوناگون در سراسر کشور منتشر می گردد. سازمان ها در مسیر تعالی خود، با بررسی طرح های مطرح شده، پروژه های مناسب را انتخاب و با شرکت در مناقصه یا مزایده مربوطه شانس خود را در انتخاب به عنوان پیمانکار منتخب می آزمایند. ولی آنچه در این بین برا سازمان ها حیاتی است، اطلاع از تمامی آگهی های اعلام شده در حوزه فعالیتی مربوطه در سریع ترین زمان ممکن است. شرکت ارتباط گستران هزاره، به عنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام بهای کشور، بیش از ۲۰ سال است که با پاسخگویی به این نیاز مشتریان، رابط بین پیمانکاران و کارفرمایان بوده است. ارتباط گستران هزاره اولین مرکز تخصصی جمع آوری و اطلاع رسانی آگهی های تجاری مناقصه، مزایده و استعلام بها در کشور دارای گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت از شورای عالی انفورماتیک کشور و مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.

مناقصه

مناقصه” یک اصطلاح حقوقی ـ اقتصادی است که ترمینولوژی آن اشاره دارد به خرید کالا و یا خدمات مشخص با حداقل قیمت و بشرط” حفظ کیفیت موردنظر خریدار. در واقع، مناقصه یک روش ایجاد شرایط یکسان برای تامین کنندگان کالا و یا خدماتی است که قابلیت ارائه ی آن را در زمان مشخص و با حداقل قیمت به خریدار دارا هستند. همچنین رعایت چهار اصل آزادی رقابت، شایستگی داوطلبان شرکت کننده در مناقصه، مشخص بودن حد نصاب مناقصه و حضور یک شخص اداری (مانند اداره یا کمیسیون مناقصه ها) نیز جهت برگزاری یک مناقصه الزامی است. شرط اجرایی شدن مناقصه به اعلام آن جهت عموم و یا گروه مشخصی از تامین کنندگان بستگی دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره بعنوان اولین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور کلیه ی مناقصه های اعلام شده در ایران را بصورت روزانه و طبقه بندی شده بر اساس گروه های مختلف صنفی ارائه می نماید

سایت مناقصات

همگام با افزایش مستمر استفاده از بستر اینترنت در اکثر حوزه های کسب و کار سنتی، نشر و بازنشر اطلاعات نیز در حال ارتقاء شرایط و کاهش محدودیت های توزیع از طریق فضای مجازی است. روزانه شاهد حضور گسترده تر برندها و شاخه های مختلف تجاری و خدماتی در شبکه های اجتماعی هستیم. در این فضا، یکی از واژگانی که آمار جستجوی زیادی را به بخود اختصاص داده، عبارت سایت مناقصات است که در واقع نشان دهنده ی تمایل شرکت ها و بنگاه ها به دریافت اطلاعات مناقصات از طریق سایت و بجای روش های مرسوم و سنتی قبلی نظیر نشریات کاغذی ست. آنچه که از سایت مناقصات انتظار می رود، ارائه ی کلیه ی مناقصات منتشر شده به همراه اطلاعات کامل و مستندات و همزمان با نشر در نشریات کشور است. متقاضیان شرکت در مناقصات کشور می توانند از طریق پانل کاربری اختصاصی خود که در سایت مناقصات سرویس اطلاع رسانی هزاره تعریف می شود، کلیه ی اطلاعات مناقصات کشور را در همان روز انتشار و به همراه اسناد و اطلاعات تکمیلی دریافت نمایند.

مناقصات کشور

بر اساس قانون، کلیه ی دستگاه های اجرایی کشور جهت تامین کالا و یا خدمات موردنیاز خود موظف به برگزاری مناقصه و اعلام عمومی (و تحت شرایطی، اعلام محدود) هستند. همچنین شرکت ها و گروه های صنعتی غیردولتی نیز سهمی از مجموع مناقصات کشور را به خود اختصاص می دهند. با توجه به فعالیت حدود ۶۵۰ دستگاه اجرایی دولتی و در حدود ۸۰۰۰ شرکت و بنگاه اقتصادی متوسط و بزرگ، مجموع مناقصات کشور طی یک ماه به عددی بالغ بر ۱۲.۰۰۰ عنوان رسیده است. در حال حاضر تنها راه دستیابی به اطلاعات مناقصات کشور و بخصوص در صورتیکه لزوم تفکیک اطلاعات بر اساس زمینه ی فعالیت مدنظر باشد، جستجو در اینترنت و در حالت بهینه، مراجعه به پایگاه های اطلاع رسانی مرتبط است. پایگاه اطلاع رسانی هزاره با قریب به ۱۷ سال فعالیت تخصصی و بعنوان پیشگام اطلاع رسانی مزایدات و مناقصات کشور بصورت طبقه بندی شده، می تواند بعنوان بهترین مرجع دریافت اطلاعات بروز و بهنگام مناقصه ها و مزایده ها برای بازرگانان، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کشور معرفی گردد.

پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات کشور

پایگاه مناقصات

استفاده از عبارت وب سایت بجای واژه ی پایگاه یکی از اشتباهات معمول کاربران در فضای مجازی است. بعنوان مثال، پایگاه مناقصات کشور عملاً بعنوان درگاه ورودی به مجموعه ی اطلاعات مناقصات به همراه آرشیو کاملی از آنها و امکانات مختلف دیگر است. در حالیکه وب سایت (و یا به اشتباه، سایت)، عملاً نمایش دهنده ی اطلاعات محدود جهت موضوع و یا موضوعات مشخص شده توسط طراح آن است. در واقع، یک پایگاه می تواند دربرگیرنده چندین وب سایت باشد. پایگاه مناقصات کشور بعنوان یکی از پربازدیدترین مجموعه های اطلاع رسانی در فضای مجازی جهت شرکت ها و بنگاه های اقتصادی مطرحیت دارد. سرویس اطلاع رسانی هزاره در حال حاضر جامع ترین اطلاعات مناقصات کشور را از طریق پایگاه مناقصات تحت مدیریت خود، ارائه می دهد. این سرویس در حدود ۲۰ سال قدمت دارد و بدون شک و با تکیه بر آمار، جامع ترین پایگاه مناقصات ایران در طی سال های اخیر بوده است.

مزایده

مزایده، و یا به عبارت دیگر “حراج”، یک اصطلاح اقتصادی و همچنین حقوقی است که بر مبنای تمایل دارنده ی یک کالای خاص جهت فروش آن به بالاترین قیمت مقدور در یک فضای رقابتی تعریف شده است. فارغ از انواع مزایده ها (استاندارد، هلندی، انگلیسی، خصوصی، رزرو شده، …) یک مزایده بر اساس اعلام عمومی و درج مشخصات اولیه ی کالا و یا خدمات موضوع مزایده و شرایط شرکت در آن از طریق نشریات، رسمیت می یابد. بعنوان مثال جهت مزایده ی خدمات، می توانیم به اجاره دادن پمپ بنزین و یا فضاهای تبلیغاتی اشاره کنیم. همچنین مزایده های مربوط به آثار و اقلام هنری به روش خاصی انجام می شوند و اعلام آنها نیز بصورت محدود صورت می گیرد. سرویس اطلاع رسانی هزاره با حدود ۱۷ سال فعالیت، بعنوان جامع ترین مرکز تخصصی در حوزه ی اطلاع رسانی مناقصه ها و مزایده های کشور ارائه دهنده ی اطلاعات مزایده های اعلام شده در همان روز انتشار آگهی ست.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال آگهی های جدید مناقصه هستید «آگهی‌های سامانه تدارکات الکترونیک دولت» را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط