سایت هزاره، بهترین مرجع اطلاع از مناقصات و مزایدات

سایت هزاره

این روزها نوسانات اقتصادی در کشور، موجب شده است تا بسیاری از صاحبان سرمایه و اشخاص حقوقی و حتی اشخاص حقیقی به دنبال راه‌های متفاوتی برای کسب درآمد باشند. یکی از این راه‌های کسب درآمد، ورود به معاملات اقتصادی پربازده مانند انواع مناقصات و مزایدات با استفاده از خدمات هزاره است. شرکت‌ها و افراد با ورود به این دسته از معاملات نه تنها می‌توانند روابط اقتصادی خود را گسترش دهند و به ورود سرمایه و نیروی انسانی جدید به مجموعه خود کمک کنند؛ بلکه به شکوفایی اقتصادی کشور نیز در حالت کلی کمک خواهند کرد. از سوی دیگر شرکت در فرایندهای مناقصات و مزایدات، به شفاف سازی هر چه بیشتر فعالیت‌های اقتصادی شرکت‌ها کمک کرده و از فسادهای اقتصادی در سطح خرد و کلان جلوگیری می‌کند.

شرکت در این فرایندها نیازمند اطلاع یافتن از آگهی‌هایی است که توسط شرکت‌های دولتی و خصوصی و برای جذب سرمایه و سرمایه گذار منتشر می‌شود. با توجه به قوانین موجود در کشور، آگهی‌های مناقصات و مزایدات می‌تواند در جراید کثیرالانتشار منتشر شود تا طیف وسیعی از مخاطبان به آن دست پیدا کنند؛ اما گزینه‌های دیگری نیز برای این اطلاع رسانی وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به آگهی وب سایت‌های اطلاع رسانی، انواع شبکه‌های اجتماعی و فضاهای مجازی اشاره کرد. در حال حاضر وب سایت هزاره با دارا بودن بیش از ۲۰ سال تجربه حرفه‌ای، پیشرو در زمینه اطلاع رسانی کلیه آگهی مناقصات و مزایدات از سراسر کشور است. ما در این مقاله از مجله هزاره به بررسی انواع خدمات هزاره پرداخته و مزایای این سرویس اقتصادی را در مقایسه با سایرین عنوان می‌کنیم. پس با ما در ادامه این مقاله همراه شوید.

خدمات کلی شرکت هزاره

شرکت ارتباط گستران هزاره فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ و به عنوان اولین شرکت در ارتباط با اطلاع رسانی جامع مناقصات و مزایدات کشور آغاز کرده است. تجربه حرفه‌ای ۲۰ ساله هزاره، به همراه پرسنل متخصص و حرفه‌ای و استفاده از بزرگترین شبکه نمایندگی در ۳۱ استان کشور موجب شده است که این شرکت تا به امروز در زمینه پوشش آگهی‌های معاملاتی حرف اول را بزند.

هزاره این روزها با داشتن هزاران مشترک سهم اصلی بازار را در اختیار خود دارد و سرویس اطلاع رسانی این سامانه از آخرین ابزار و تکنولوژی روز دنیا به منظور جمع آوری، طبقه بندی و ارسال روزانه تمام آگهی‌ها از سراسر کشور بهره می‌گیرد. نحوه جمع آوری آگهی‌ها در سامانه هزاره به این صورت است که این شرکت با استفاده از کارشناسان خبره خود و به کارگیری امکانات نرم افزاری و سخت افزاری پیشرفته، به صورت روزانه اقدام به جمع آوری اطلاعات از بیش از ۱۰۰۰ عنوان نشریه رسمی و ۲۰ هزار درگاه اینترنتی و با دقت بسیار بالا می‌کند. این جمع آوری اطلاعات مبتنی بر استفاده از یک سیستم یادگیری ماشینی Machine learning است. درواقع استفاده از این تکنولوژی کمک می‌کند تا حجم انبوهی از آگهی‌ها توسط این سیستم ثبت و ضبط شود و هیچ یک از آگهی‌های مناقصاتی و مزایداتی کشور از این سیستم نادیده گرفته نمی‌شود. این امکان درواقع یک مزیت بزرگ سامانه هزاره در مقایسه با رقبای خود در این زمینه است.

در مرحله بعد اطلاعات ثبت شده، بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و در سرویس‌های مختلف هزاره یعنی سرویس‌های وبسایت، ایمیل، اپلیکیشن و فکس به اشتراک گذاشته می‌شود. این سامانه همچنین به پوشش مناقصات بین المللی نیز می‌پردازد و این فرصت‌ها را برای کاربران خود فراهم می‌کند تا بتوانند از جریان آگهی مناقصات و مزایدات ۲۳ کشور دنیا که با ایران مراودات تجاری و اقتصادی دارند؛ نیز آگاه شوند. این کار به شرکت‌های دولتی و خصوصی کمک می‌کند تا با ورود به عرصه‌های بین المللی فعالیت خود را بسط و گسترش بیشتری بدهند. خدمات هزاره به شرح زیر است:

سرویس سایت هزاره

در سرویس وب سایت هزاره، روزانه حدود ۵۰۰۰ آگهی مشتمل بر ۱۰۰۰ مناقصه، ۱۰۰۰ مزایده و ۳۰۰۰ استعلام اطلاع رسانی می‌شود که این حجم از آگهی، به صورت روزانه ۳۰ درصد بیشتر از رقبا در این زمینه است. در خدمات هزاره اطلاع رسانی آگهی‌ها از ساعت ۶ صبح در هر روز آغاز می‌شود و بر روی وب سایت، اپلیکیشن و ایمیل نیز منتشر می‌شود. در هر آگهی اطلاعات کاملی وجود دارد که این آگهی‌ها منطبق با زمینه‌ فعالیت‌های مختلف به صورت روزانه بر روی وب سایت هزاره قرار می‌گیرد و شما می‌توانید در کنار مشاهده جزئیات کامل هر آگهی تصاویر آن آگهی را نیز مشاهده کرده و در صورت نیاز اسناد مربوط به آن آگهی را به صورت آنلاین سفارش دهید و یا اینکه آنها را به صورت رایگان و در قالب PDF دریافت کنید.

در وب سایت هزاره شما با عضویت در این سامانه به یک داشبورد کاربری پیشرفته، جامع و متمرکز دست پیدا می‌کنید. این داشبورد شامل  سوابق مالی و خرید سرویس‌ها و طرح‌ها، مدیریت آگهی‌ها، مدیریت و سفارش اسناد آگهی‌ها، درخواست انتشار آگهی، فیلترهای اعمال شده، تنظیم های حساب کاربری، تیکت گذاری و پیام‌های سیستمی است. تمام فعالیت‌ها در وب سایت به صورت الکترونیکی بوده و امکان پیگیری نیز در آنها وجود دارد. همچنین امکان استفاده از اطلاعات و آمار دقیق آگهی‌های منتشر شده به صورت لحظه‌ای نیز فراهم شده است.

در وب سایت هزاره آگهی‌ها بر اساس روز، مهلت و ستاره دار بودن دسته بندی شده‌اند و امکان جستجوی پیشرفته نیز بر اساس دسته بندی، کلیدواژه، استان و زمان در آنها وجود دارد. درواقع شما می‌توانید با نشان گذاری آگهی‌های منتخب خود یکList    Favoriteتهیه کنید و از بخش آگهی‌های ستاره دار به آنها دسترسی داشته باشید. وجود یک فیلتر هوشمند به کاربران این امکان را می‌دهد که بتوانند با توجه به دسته بندی و کلیدواژه، ارگان برگزار کننده و تاریخ به نتایج مورد نظر خود برسند. هزاره همچنین به ارائه بسته‌های متنوعی خدماتی از طریق فروشگاه اینترنتی نیز می‌پردازد و شما می‌توانید در فروشگاه هزاره خدمات مورد نظر خود را به راحتی خریداری نمایید.

علاوه بر این، وجود سیستم تیکتینگ به کاربران امکان دریافت پشتیبانی آنلاین را می‌دهد تا آنها بتوانند هرچه سریع‌تر به انجام معاملات خود بپردازند. شما در وب سایت هزاره همچنین می‌توانید به صورت لحظه‌ای از قیمت بازار ارز و سکه مطلع شوید. امکان تبلیغات تصویری (بنری) نیز در وب سایت هزاره به همراه انتخاب بهترین موقعیت برای کاربران فراهم شده است.

مزایای رقابتی سرویس سایت هزاره:

سرویس وب سایت هزاره در مقایسه با دیگر وب سایت‌های آگهی معاملاتی، دارای مزایایی به شرح زیر است:

 • حجم آگهی‌ها: ۳۰ درصد بیشتر از رقبا
 • اطلاع رسانی سریع
 • سرویس و ابزار های کامل‌تر و کاربر پسند تر و پاسخگوی نیازهای کاربر
 • بهبود دقت و جلوگیری از خطای انسانی
 • سرویس کلید واژه: دریافت اگهی های مرتبط بر روی کلیه دسته ها و کم شدن تعداد آگهی های قابل چک
 • فایل اکسل: خروجی کاربردی با امکانات اکسل
 • فایل pdf در تمام زمانها: آگهی ها در یک فایل با قابلیت چاپ خروجی یک پارچه هر ساعت از روز
 • فیلترینگ (جستجوی ماندگار): سفارشی کردن سرویس بر اساس نیازها و کاهش دریافت آگهی‌های غیر مرتبط و سهولت دسترسی بر حسب نیاز کاربر
مناقصه و مزایده هزاره

سرویس ایمیل هزاره

در سرویس اطلاع رسانی ایمیلی نیز با توجه به زمینه فعالیت شرکت‌ها و افراد، آگهی‌ها در دو نوبت ظهر و عصر از طریق ایمیل ارسال می‌شود. در این ایمیل‌ها کاربران می‌توانند جزئیات کامل هر آگهی را مشاهده کنند، تصاویر آگهی را بررسی کرده و در صورت نیاز اسناد آن آگهی را به صورت کاملا آنلاین سفارش بدهند. با توجه به اینکه در این ایمیل اطلاع رسانی دسته بندی‌های مختلفی وجود دارد کاربران می‌توانند با انتخاب هر کدام از دسته‌ها آنها را به صورت مجزا و در قالب ایمیل‌های روزانه دریافت کنند. علاوه بر این با اعلام کلیدواژه‌های تخصصی نیز شما می‌توانید آگهی‌های حوزه فعالیت خود را بر اساس کلیدواژه دریافت کنید.

امکان ارائه فرمت‌های PDF و HTML در سامانه ایمیلی وجود دارد و شما می‌توانید در فرمت HTML بر اساس دسته بندی، برگزار کننده، منطقه، اسناد رایگان و غیره جستجوی خود را فیلتر کنید. امکان ستاره دار کردن آگهی نیز در سرویس ایمیلی وجود دارد. در فرمت PDF اما لیستی از دسته بندی مورد نظر شما برایتان ارسال می‌گردد و لینک صفحه مورد نظر نیز برای دسترسی سریع به آگهی وجود دارد.

مزایای رقابتی سرویس ایمیل هزاره:

سرویس ایمیل هزاره در مقایسه با دیگر وب سایت‌های آگهی معاملاتی، دارای مزایایی به شرح زیر است:

 • تعداد ارسالی روزانه: دسترسی سریع به آگهی ها با مهلت محدود – ۳ نوبت ۱۰- ۱۴- ۱۶
 • فرمت html : امکان جستجو سریع آگهی در بین تعداد زیادی آگهی، ستاره دار کردن و پرینت موارد انتخابی

سرویس اپلیکیشن هزاره

اشخاص حقیقی و حقوقی علاوه بر استفاده از امکانات متعدد وب سایت هزاره و سرویس ایمیلی، می‌توانند با استفاده از نصب اپلیکیشن این سامانه بر روی تلفن هوشمند و یا تبلت خود، آگهی‌های مربوط به زمینه فعالیت خود را به صورت مستقیم دریافت کنند. در این روش نیز در کنار مشاهده جزئیات کامل هر آگهی، اصل تصاویر آن نیز وجود داشته و اسناد مربوط به آگهی نیز در صورت نیاز به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن قابل سفارش گذاری است. در این سرویس امکاناتی نظیر ستاره‌ دار کردن آگهی‌های مورد نظر، تنظیم زنگ هشدار برای یادآوری یک آگهی ‌خاص و همچنین به اشتراک‌ گذاری آگهی‌ها با همکاران وجود دارد.

در سرویس اپلیکیشن  شما به صورت لحظه‌ای به آگهی‌ها دسترسی دارید و امکان فیلترینگ با آیتم‌های متعدد نیز بر روی دستگاه شما فراهم شده است. شما حتی می‌توانید ترتیب صعودی و نزولی آگهی‌ها را با توجه به تاریخ، منطقه و غیره بر روی گوشی یا تبلت خود انجام دهید. علاوه بر این با فعال کردن نوتیفیکیشن برنامه می‌تواند در اولین زمان از آگهی یا پیام‌های جدید مطلع شوید. همچنین ارسال پیام به صورت فردی و گروهی نیز برای کاربران اپلیکیشن هزاره فراهم شده است.

مزایای رقابتی سرویس اپلیکیشن هزاره:

سرویس اپلیکیشن هزاره در مقایسه با دیگر وب سایت‌های آگهی معاملاتی، دارای مزایایی به شرح زیر است:

 • نسخه وب (IOS) : مناسب برای کاربران آیفن و آی پد و امکان استفاده بر روی دسکتاپ
 • اپلیکیشن نسخه اندروید

سرویس فکس هزاره

علاوه بر سرویس‌های آنلاین هزاره، سرویس فکس نیز به کاربران کمک می‌کند تا آگهی‌های منطبق با فعالیت اقتصادی خود را بتوانند به راحتی دریافت کنند. در این سرویس هم آگهی‌ها بر اساس زمینه فعالیت و از طریق فکس به صورت روزانه به مشتریان ارسال می‌شود.

علاوه بر این امکان تعریف سرویس فکس برای کاربران بر اساس هر ترکیبی از نوع آگهی (مناقصه ـ مزایده ـ استعلام) و دسته بندی‌ها، موقعیت جغرافیایی و کلیدواژه‌های انتخابی و ارسال به شماره های نمابر مختلف وجود دارد. همچنین اولویت بندی در صف ارسال نیز برای این سیستم تعریف شده است. آگهی‌ها در این سرویس تکرار نمی‌شوند و تنها عنوان آگهی در دسته بندی‌ها ذکر می‌شود. همچنین امکان تعریف عدم ارسال فکس در صورت موجود نبودن آگهی نیز در این سرویس وجود دارد.

مزایای رقابتی سرویس فکس هزاره:

سرویس فکس هزاره در مقایسه با دیگر وب سایت‌های آگهی معاملاتی، دارای مزایایی به شرح زیر است:

 • استفاده از روش‌های فیلترینگ و ارسال حتی المقدور آگهی‌های مرتبط و مصرف کاغذ کمتر
 • ارسال فکس بر حسب درخواست مشترکین
 • نمایش یا عدم نمایش تیتر دسته بندی بر حسب نظر مشتری
 • عدم ارسال آگهی خالی در صورت درخواست مشترک

جهت دریافت اطلاعات مناقصات و مزایدات مرتبط با کسب و کار خود با شماره ۰۲۱۴۲۷۱۴۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط