فراخوان مناقصه برای احيا كارخانه دخانيات سقز

مناقصه شرکت دخانیات

همه مناقصاتي كه ميان شركتها برگزار ميشود دارای قانون تصويب شده اي است كه در اين قانون و بخشي از آن فراخوان مناقصه نيز تعريف شده است. در واقع فراخوان مناقصه فراخوانی است كه توسط مناقصه گزار و حدود دو تا سه نوبت حداقل در يكي از روزنامه هاي كثيرالانتشار كشوری يا استانی و ديگر شبكه های اطلاع رساني منتشر مي شود. ما در اين مقاله از مجله هزاره به بررسي مفاد فراخوان مناقصه و برگزاری مناقصه برای احيا كارخانه دخانيات سقز می پردازيم. در ادامه ما را همراهي كنيد.

فراخوان مناقصه

مناقصه گزار برای برگزاری هرچه بهتر يك مناقصه در چهارچوب قانون عمل كرده و اعلاميه عمومي مناقصات خود را بايد بين دو تا سه نوبت و حداقل در يكي از روزنامه های كثيرالانتشار كشوري يا استاني منتشر كند. براي اين كار مناقصه گزار همچنين مي تواند از شبكه هاي اطلاع رساني مانند شبكه هاي اجتماعی و سايت هاي مختلف معرفي مناقصات و مزايدات مانند وب سايت هزاره هم استفاده كند.

مفاد فراخوان مناقصه

مفاد فراخوان مناقصه بايد شامل موارد زير باشد:

  • نام و نشانی مناقصه ‌گزار
  • نوع، کمیت و کیفیت کالا یا خدمات
  • نوع و مبلغ تضمین شرکت در مناقصه
  • محل، زمان و مهلت دریافت اسناد، تحویل و گشایش پیشنهادها
  • مبلغ برآورد شده معامله و مبانی آن (در صورتی که تعیین آن میسر یا به مصلحت باشد) . در مواردی که فهرست بهای پایه وجود دارد، برآورد طبق فهرست یاد شده تهیه می‌شود.

درصورتی‌ که‌ نیاز به‌ برگزاری‌ مناقصه‌ در سطح بین ‌المللی‌ باشد، یا استفاده‌ از تسهیلات ‌اعتباری‌ خارجی‌ مطرح‌ باشد، باید با کسب‌ مجوزهای‌ مورد نياز و با رعایت‌ موازین‌ قانوني‌ حداکثر استفاده‌ از توان‌ فنی‌، مهندسی‌، تولیدی‌ و صنعتی‌ و اجرائی‌ کشور مصوب‌۱۲/۱۲/۱۳۷۵ آگهی‌ مربوط‌ در یکی‌ از روزنامه‌های‌ کثیرالانتشار و حداقل‌ یک‌ نوبت‌ دریکی‌ از روزنامه‌های‌ انگلیسی‌ زبان‌ داخل‌ و یک‌ مجله‌ یا روزنامه‌ بین‌المللی‌ مرتبط‌ با موضوع ‌مناقصه‌، منتشر شود.

فراخوان مناقصه دخانیات

مناقصه احيا كارخانه دخانيات سقز

با توجه به اينكه احيا كارخانه دخانيات سقز از جمله مطالبات مردمی است؛ نماينده مردم شهرستان سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اعلام كرده است كه آماده سازی سالنهای اين مجموعه و با اعتبار ۵۸۰ ميليارد ريال وارد مرحله فراخوان مناقصه شده است.

نماينده سقز و بانه اعلام كرده است كه سقز بايد با عزم جهادي و تلاش شبانه روزي از طريق جذب اعتبارات مناسب از طريق مناقصات، به جايگاه سابق خود برسد. به همين منظور هم در جريان سفر رييس جمهور به استان كردستان اعتبارات خوبي براي توسعه اين شهرستان پيش بيني و در نظر گرفته شده است. يكي از اين اعتبارات مربوط به کشاورزی با پنج هزار و ۵۰۰ ميليارد ريال اعتبار است. مورد ديگر احيا كارخانه دخانيات سقز است كه وارد مرحله فراخوان مناقصه شده است.

سقز با دارا بودن بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار گرفته است.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید «مناقصه های شرکت دخانیات ایران» را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی