فروشگاه آنلاین هزاره، طرحی نو در ارائه خدمات ما

فروشگاه آنلاین هزاره

فروشگاه آنلاین هزاره

پایگاه اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام‌ها ی کشور که توسط شرکت ارتباط گستران هزاره و در حدود ۲۰ سال پیش راه‌اندازی شد، کماکان یکی از معتبرترین مراجع اطلاع رسانی معاملات رسمی در ایران است. منابع خبری این پایگاه که بالغ بر ۱۲۰۰۰ وب سایت و بیش از ۸۰۰ نشریه محلی و سراسری هستند، امکان ارائه بهترین سطح خدمات اطلاع رسانی را به بنگاه‌های اقتصادی و فعالان حوزه‌های مختلف کسب و کار کشور ایجاد نموده است. با توجه به ارائه خدمات مختلف به حدود ۲۲هزار مشترک در سال ۱۳۹۸ و با درنظر گرفتن وجود پایگاه ملی مناقصات و سایت ستاد ایران بعنوان دو مرجع دولتی در این زمینه، نیاز مبرم ساختار اقتصادی کشور به سامانه ای پویا و نوآور ، با هدف اطلاع رسانی تخصصی فرصت‌های تجاری و کسب و کار، کاملاً واضح است.

فروشگاه آنلاین هزاره با هدف ارائه خدمات جدید ایجاد شده است . طی سال‌های اخیر و با حمایت قطعی و تاثیرگذار مشتریان گرانقدرمان، توانسته ایم در کنار توسعه ساختار فنی و زیربنایی سرویس‌های آنلاین، خدمات جدیدی را هم ارائه کنیم؛ آرشیو تخصصی و طبقه بندی شده مزایدات املاک بر اساس کاربری، سرویس اطلاع رسانی مناقصات بین المللی هزاره با پوشش ۲۳ کشور دارای ارتباطات تجاری و سیاسی با ایران و سامانه برگزاری استعلام آنلاین آسام ۳۶۵ خدمات جدیدی هستند که برای مشتریان هزاره و در ماه‌های اخیر ارائه شده اند. سرویس اطلاع رسانی مناقصات بین الملل هزاره، بدون وجود مشابه داخلی و یا حتی خارجی، یکی از چالش‌های اخیر هزاره بوده که نهایتاً ، از آذرماه ۱۳۹۷ به مشتریان مجموعه ارائه شده است.

پایگاه اطلاع رسانی مناقصات،مزایدات و استعلام ها

اکنون نیز با درک صحیح و واقع بینانه از شرایط اقتصادی موجود در عرصه تجارت و کسب و کار کشور، فروشگاه آنلاین هزاره را برای ارائه خدمات جدید و منحصربفرد در حوزه‌های مختلف کسب و کار راه اندازی کرده ایم. خدماتی که در حال حاضر در فروشگاه آنلاین هزاره ارائه می‌شوند بشرح زیر هستند:

  • بسته‌های اطلاع رسانی تخصصی مناقصات، مزایدات و استعلام‌ها که بصورت ویژه و برای اهدافی مشخص طراحی گردیده اند، ضمن اینکه امکان ایجاد انطباق با نیازمندی‌های تمامی حوزه‌های کسب و کار را نیز دارا هستند. این بسته‌ها به تفکیک زمینه‌های فعالیت، صنایع، بازارهای دارای رونق و در دو بخش داخلی و بین المللی قابل ارائه هستند. ـ بسته‌های ویژه و طراحی شده برای کسب و کارهای مختلف با هدف ارائه خدمات اطلاع رسانی به بنگاه‌های اقتصادی و همزمان، معرفی آنها به مشتریان جدید در راستای توسعه بازار و آشنایی با مشتریان جدید بعنوان یک سرویس کاملاً منحصربفرد
  • سرویس برگزاری استعلام بها بصورت آنلاین ـ سامانه آسام ۳۶۵
  • بسته‌های تبلیغاتی تخصصی با هدف معرفی کالا، خدمات و امکانات مشتریان در حوزه پلتفرم هزاره

برای طراحی فروشگاه آنلاین هزاره، ارائه ارزش‌ها و مزایای منحصربفرد زیر مدنظر ما بوده است:

  • طراحی و معرفی کاربردی ترین بسته‌های سرویس اطلاع رسانی بر اساس نیاز و استقبال مشتریان
  • کاهش زمان و هزینه‌های مربوط به جستجو، خرید و فعال سازی سرویس‌های موردنیاز مشتریان
  • پویایی سرویس‌ها و بسته‌ها بر اساس رَوند و گرایش بازارهای داخلی
  • درنظر گرفتن هزینه‌ها و تخفیف بر اساس میزان استقبال مشتریان و ارزش واقعی خدمات
  • حذف تاثیرات منفی تبلیغات انبوه و کاهش هزینه های تبلیغات بعلت استفاده از دیتابیس هزاره
  • بسته‌های ویژه با دو کاربرد همزمان (اطلاع رسانی مناقصات، مزایدات و استعلام بها و معرفی هدفمند کالا و خدمات مشتریان به بازارهای جدید)

فروشگاه آنلاین هزاره، بخشی از پلتفرم جامع و فراگیر شرکت ارتباط گستران هزاره است که در راستای ارائه بهترین خدمات مقدور به بنگاه‌های اقتصادی فعال کشور طراحی گردیده است. همانند بیست سال گذشته، در کنار شما خواهیم بود و اعتقاد داریم پاسخی در خور ارزش و شایستگی مشتریان ما، صرفاً با تلاش بی وقفه و مجدّانه و تکیه بر دانش و مهارت و اصول اخلاقی قابل ارائه خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال آگهی های جدید مناقصه هستید «آگهی‌های مناقصات به تفکیک دسته بندی» را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی

قانون مناقصات کشور در بازگشایی پیشنهادات

قانون مناقصات کشور در بازگشایی پیشنهادات

بر اساس قانون مناقصات، فرایند مناقصه با هدف تامین کالا یا خدمات برای سازمان‌ها انجام می‌شود و برنده مناقصه سازمانی است که پیشنهاد کمترین قیمت را بدهد. مناقصات به صورت محدود، عمومی، یک مرحله، دو