معرفی شرکت پایانه های نفتی ایران و معاملات آن

معرفی شرکت پایانه های نفتی ایران و معاملات این مجموعه

شرکت پایانه های نفتی ایران یک شرکت نفت و گازی ایرانی است که در ارتباط با ذخیره‌سازی، بارگیری، انتقال، صادرات و واردات نفت خام، گاز طبیعی، میعانات گازی و فرآورده‌ های نفتی، همچنین ارائه خدمات فراساحلی، پشتیبانی و ترابری دریایی فعالیت می‌ کند. این شرکت در سال ۱۳۷۸ از دارایی های بخش  ذخیره‌ سازی، بارگیری و صادرات شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در جزیره خارگ، توسط شرکت ملی نفت ایران تاسیس شده است.

فعالیت این مجموعه در  حوزه های ذخیره سازی ، اندازه گیری ، ارائه خدمات آزمایشگاهی ، عملیات صادرات و واردات نفت خام ، مواد نفتی و میعانات گازی و خدمات دریایی است. ماموریت این شرکت پشتیبانی و کمک به تداوم پایدار تولید نفت و گاز در کشور بوده که از طریق فرایندهای عملیات دریافت ، ذخیره سازی ، امتزاج ، اندازه گیری و سنجش کمی و کیفی ، بارگیری و تخلیه (صادرات و واردات) نفت خام و مواد نفتی تولیدی و مبادله ای (SWAP)، عملیات پهلودهی و جداسازی کشتی های نفتکش و همچنین تکمیل و ارتقای زنجیره ی  ارزش نفت و گاز کشور و ایفای نقش شایسته در پایداری و انعطاف پذیری بهینه زنجیره تامین انرژی ملی ، منطقه ای و بین المللی این کار را انجام می دهد. در ادامه این مقاله از مجله هزاره با معرفی بیشتر شرکت پایانه های نفتی ایران همراه ما باشید.

وظایف شرکت پایانه های نفتی ایران

شرکت پایانه های نفتی ایران در جهت توسعه و تعالی پایدار و بر محور دانایی و تحقق چشم اندازها خود را متعهد به انجام موارد زیر می داند:

– پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی و حوادث شغلی ، کاهش و حذف خطرها و ارتقای بهداشت و سلامت عمومی و ایفای شایسته مسئولیت پذیری برای نیل به آینده ای پایدار.

– به کارگیری و توسعه منابع انسانی شایسته ، توانمند و حرفه ای ،خلاق و نوآور. پاسخگو و متعهد ، با انگیزه و وفادار  به آرمان ها و ارزش های شرکت و خلق سازمانی متعالی و پویا.

– رعایت قوانین و مقررات ملی و بین المللی حاکم بر فعالیت ها و خدمات شرکت.

– درک، پیش بینی و تامین نیازها ، خواسته ها و انتظارات مشتریان به منظور نوآوری.

– بهبود مستمر در نتایج متوازن کمی و کیفی شرکت از طریق مدیریت فرآیند ها.

شرکت پایانه های نفتی ایران

مناطق عملیاتی شرکت پایانه های نفتی ایران

  • پایانه نفتی خارک
  • پایانه میعانات گازی پارس جنوبی
  • پایانه نفتی شمال
  • پایانه نفتی ماهشهر
  • پایانه نفتی جاسک
  • پایانه نفتی بوشهر

معاملات شرکت پایانه های نفتی ایران

شرکت پایانه های نفتی ایران همه ساله برای انجام امور مختلف خود و با هدف همکاری با سازمان ها و شرکت های مختلف دولتی و خصوصی و شفافیت بیشتر فرایندهای مالی اقدام به برگزاری انواع مناقصات و مزایدات می کند. در زمینه مناقصات این سازمان در حوزه های مختلف، با اعلام یک فراخوان عمومی و دریافت مدارک از داوطلبان اقدام به برگزاری مناقصه می کند. سپس برنده مناقصه شرکتی خواهد بود که دارای شرایط لازم مناقصه بوده و قیمتی مناسب و کمتر از دیگر رقبای خود را پیشنهاد داده باشد. از این پس فعالیت هر دو طرف بر اساس قرارداد منعقد شده ما بین پیمانکار و شرکت پایانه های نفتی ایران خواهد بود و زمان انجام پروژه نیز در این قرارداد ذکر می گردد. سالانه تعداد زیادی مزایده نیز در این سازمان برگزار می شود که  فرایند مزایده نیز با اعلام یک فراخوان عمومی آغاز شده و داوطلبان با ارسال مدارک خود وارد رقابت می شوند. برنده مزایده فردی خواهد بود که رقمی بالاتر از دیگر شرکت کنندگان مزایده ارائه بدهد.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید « مناقصه های خدمات بازرسی نفت و گاز » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی