بهره برداری از فاز سه مترو آذربایجان شرقی

بهره برداری از فاز جدید مترو تبریز

استاندار آذربایجان شرقی با حضور در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز با بررسی آخرین وضعیت احداث خطوط ۱ و ۲ مترو تبریز دستور بهره برداری از فاز ۳ خط یک مترو این شهر را با رعایت مسائل ایمنی صادر کرد. در ادامه این خبر با مجله هزاره همراه شوید.

تامین اعتبار خطوط ۱ و ۲ مترو در مرکز آذربایجان شرقی

عابدین خرم طی یک جلسه مشترک با شهردار کلانشهر تبریز و معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری و سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز، پیشرفت کار انجام شده در خط یک و دو مترو را قابل توجه خواند و گفت: با توجه به تاکیدات انجام شده و با هدف تامین منابع مالی احداث خطوط ۱ و ۲ و تامین اعتبارات فاینانس در سفر ریاست محترم جمهوری در تلاش هستیم تا تامین اعتبار مورد نظر در کمترین زمان ممکن انجام  شود.

وی با بررسی آخرین وضعیت عملیات عمرانی در خط ۲ مترو تبریز اظهار کرد: تلاش می ‌شود تا با هماهنگی های لازم با قرارگاه خاتم سرعت کار در این خط نیز افزایش پیدا کند.

شهردار تبریز نیز در این جلسه ضمن اشاره به ضرورت راه اندازی فاز ۳ خط یک مترو تبریز گفت: با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه، راه اندازی این فاز در اولویت برنامه های ما قرار گرفته است.

مناقصه آذربایجان شرقی-بهره برداری از مترو

یعقوب هشیار تصریح کرد: یکی از پرهزینه  ترین پروژه های عمرانی، ایجاد خطوط مترو است و با این وجود تلاش می ‌کنیم تا با تامین اعتبار و رعایت تمهیدات لازم و اصول ایمنی فاز ۳ خط یک به بهره برداری برسد. این فاز که شامل ایستگاه میدان کهن تا شهرک نور لاله می ‌شود از نقاط مسافرخیز و مهم شهر برای جابجایی شهروندان به شمار می‌ آید.

علاوه بر این، یعقوب وحید کیا، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری و سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز هم در این نشست به تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته به منظور احداث خط ۱ و ۲ مترو تبریز پرداخت.

اقدامات ترافیکی سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری تبریز

وحید کیا ضمن اشاره به کاهش ۳۰ درصدی تصادفات در سطح شهر تبریز گفت: در طی ۶ ماهه اول سال جاری با کاهش ۳۰ درصدی تصادفات نسبت به مدت مشابه در سال گذشته روبرو بوده ایم.

وحید کیا همچنین با ارائه یک گزارش از اقدامات ترافیکی انجام شده در آستانه بازگشایی مدارس اضافه کرد: در آستانه بازگشایی مدارس اقداماتی از قبیل ایمن سازی مدارس، نصب علائم و تجهیزات عملیاتی شده است.

در این جلسه اتخاذ تهمیدات و اصول ایمنی راه اندازی فاز سه خط یک و سرعت بخشی به عملیات عمرانی در خط دو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و استاندار آذربایجان شرقی هم بر پیگیری و حمایت از این اقدام تاکید کرد.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید « مناقصه های آذربایجان شرقی » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

مطالب پیشنهادی

یراق آلات چیست؟

یراق آلات چیست؟

همه ما کلمه یراق آلات به گوشمان آشنا است اما شاید تعریف آن را به خوبی ندانیم. بسیاری از وسایل و اشیائی که در اطراف ما هستند شامل انواع یراق آلات می شوند. ساخت آنها