برگزاری مزایده جدید ایران خودرو به صورت اینترنتی

مزایده جدید ایران خودرو

بر اساس اطلاعیه ای که اخیرا منتشر شده است، مزایده جدید ایران خودرو برای خودروهای سواری آسیب دیده صفر کیلومتر و یا کارکرده این شرکت خودروسازی در تاریخ ۱۸ الی ۲۲ آبان انجام می شود. در ادامه این خبر با مجله هزاره همراه باشید.

شرایط شرکت در مزایده جدید ایران خودرو

مزایده جدید ایران خودرو برای آن دسته از خودروهایی است که صفر کیلومتر و  یا کارکرده آسیب دیده هستند. این مزایده از روز ۱۸ آبان ۱۴۰۱ آغاز شده و متقاضیان می توانند از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۶:۳۰ بعد از ظهر تاریخ مذکور، همه روزه به مدت پنج روز از خودروهای قابل عرضه در این مرحله از مزایده ‌های ایران‌خودرو در سایت برگزاری مزایده‌ های این شرکت به آدرس كيلومتر ۱۴ اتوبان تهران-كرج، به طرف شهرك سرو آزاد (پیکانشهر)، خيابان هشتم غربی، انتهای بلوار گیاه‌ شناسی، درب ۲ سایت برگزاری مزایده ‌های ایران‌خودرو بازدید کنند.

با توجه به اینکه این مزایده به صورت اینترنتی برگزار می شود، متقاضیان شرکت در این مزایده باید پس از مشاهده وضعیت محصول مد نظر در سایت برگزاری مزایده های ایران خودرو، برای ارائه پیشنهاد قیمت خود از طریق وب سایت مزایده به آدرس www.ikco.ir/fa/auctions.aspx مراجعه کنند.

در این مزایده محدودیت کد ملی برای ثبت نام و شرکت در مزایده وجود ندارد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های  ۴۴۷۹۶۹۴۸ و ۴۸۲۷۹۳۱۹ تماس حاصل کنید. یادآوری این نکته نیز لازم است که قبل از مراجعه برای ثبت نام و دريافت اسناد مزايده، تكميل اطلاعات شخصی در وب سايت فروش محصولات ایران خودرو به آدرس www.esale.ikco.ir الزامی است. در غیر این صورت، امكان شركت در مزايده وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب ماشین مزایده‌ای

شرایط عمومی شرکت در مزایده جدید ایران خودرو

  • سپرده شركت در مزايده برای هر خودرو مبلغ یکصد ميليون ريال می باشد. امكان اخذ سپرده از طريق درگاه بانكی موجود در سامانه اينترنتی از كارت های عضو شبكه بانكی (شتاب) فراهم می باشد. درگاه بانكی هوشمند، فقط امكان انتقال وجوه از كارت‌های صاحب اصلی حساب بانكی را دارد.
  • مشروح شرايط مزايده در سايت ايران خودرو و سامانه برگزاری مزايده اينترنتی به طور كامل درج شده است. شركت در مزايده و ارائه پيشنهاد قيمت به منزله قبول شروط و تكاليف مقرر در اسناد مزايده می باشد.
  • مزايده گذار در رد يا قبول پيشنهادات در هر مرحله از فرايند مزايده مختار می باشد.
  • شركت كنندگان بايد شرايط مزايده را به دقت مطالعه و سپس تاييد نمايند تا امكان ادامه فرايند شركت در مزايده فراهم گردد.
  • كليه وجوه دريافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزايده از طريق درگاه بانكی سامانه بوده ولی برای مبالغ بيش از پنج ميليارد ریال از طريق حواله بانكی خواهد بود. هرگونه ماليات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانين برعهده برنده مزايده است. همچنين هزينه برگزاری مزايده نيز به عهده برنده مزايده می‌باشد.
  • كليه شركت كنندگان موظف به رعايت دستورالعمل های مرتبط با پيشگيری از ابتلا به ويروس كرونا می باشند. لذا همراه داشتن ماسک و دستكش توسط كليه شركت كنندگان در سايت مزايده الزامی است.
  • برنده مزايده بايستی حداكثر ظرف مدت تعيين و اعلام شده در سامانه و پس از اعلام نتايج، مبلغ پيشنهادی خود را حداكثر تا مهلت تعيين شده بطور كامل واريز نمايد. در غير اين صورت طبق شرايط مزايده، سپرده شركت در مزايده، بدون انجام هرگونه تشريفات قضايی يا اداری به نفع مزايده گزار وصول و شركت كننده حق هيچگونه اعتراضی نخواهد داشت. ضمناً بعد از واريز وجه مابه التفاوت امكان انصراف وجود ندارد.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مزایدات جدید هستید «مزایده های خودرو» را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

مطالب پیشنهادی

یراق آلات چیست؟

یراق آلات چیست؟

همه ما کلمه یراق آلات به گوشمان آشنا است اما شاید تعریف آن را به خوبی ندانیم. بسیاری از وسایل و اشیائی که در اطراف ما هستند شامل انواع یراق آلات می شوند. ساخت آنها