مجوز افزایش قیمت سایپا صادر شد

مجوز افزایش قیمت سایپا صادر شد

گروه خودروسازی سایپا، که امروز برای دومین هفته متوالی طرح فروش فوق ‌العاده دو محصول وانت ۱۵۱ و کوییک پلاس اتوماتیک را اجرایی کرده است؛ قیمت این محصولات را نسبت به عرضه ‌های قبلی آن ها افزایش داده است. در ادامه این خبر با مجله هزاره همراه شوید.

افزایش قیمت سایپا در چند محصول

سایپا در این زمینه با تاکید بر اینکه وانت ‌ها مشمول قیمت‌ های مصوب نمی شوند؛ اعلام کرده است که این گروه خودروسازی مجوز افزایش قیمت سایپا چند محصول خود را دریافت کرده است.

در هفته گذشته، گروه خودروسازی سایپا طرح پیش ‌فروش چهار محصول خود را در قالب طرح‌ های ویژه متقاضیان عادی و طرح حمایت از قانون جوانی جمعیت شروع کرده بود. در این زمینه مبلغ پیش ‌پرداخت وانت   ۱۵۱ که تا طرح ویژه آبان ماه با پیش ‌پرداخت ۸۰ میلیون و ۳۷۲ هزار تومان عرضه شده بود، در این مرحله مبلغ علی ‌الحساب ۸۴ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۵۰۰ در نظر گرفته شده است.

در حال حاضر  گروه خودروسازی سایپا از صبح امروز (شنبه ۱۹ آذرماه)، طرح فروش فوق‌العاده دو محصول کوییک پلاس اتوماتیک‌ و سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ را با قیمت قطعی و موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه شروع کرده است.

در این ارتباط نکته مهم آن است که در کنار افزایش مبلغ پیش‌پرداخت وانت ۱۵۱ در طرح پیش‌فروش اخیر، قیمت قطعی این محصول و قیمت کوییک پلاس اتوماتیک در طرح جاری با افزایش قیمت همراه شده است.

در طرح ویژه آبان ماه سایپا که هر دو این محصول عرضه شده بودند؛ وانت ۱۵۱ با قیمت ۱۶۰ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان و کوییک پلاس اتوماتیک با قیمت ۲۷۸ میلیون و ۴۰ هزار تومان عرضه شده بودند؛ در حال حاضر اما در طرح فروش فوق ‌العاده که از امروز آغاز شده است، این دو محصول به‌ترتیب با قیمت ‌های ۱۶۹ میلیون و ۸۷۱ هزار تومان (وانت ۱۵۱) و ۲۸۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان (کوییک پلاس اتوماتیک) عرضه شده‌ است.

سایپا 151

بنابراین در مقایسه با آخرین مرتبه ای که این محصول فروخته شده است؛ وانت سایپا با ۹ میلیون و ۲۲۶ هزار تومان و کوییک پلاس اتوماتیک با ۱۰ میلیون و ۲۳ هزار تومان افزایش قیمت همراه شده است.

در حال حاضر گروه خودروسازی سایپا فروش فوق ‌العاده دو محصول کوییک‌ پلاس اتوماتیک و  با گیربکس معمولی و کوییک R با گیربکس معمولی در  رنگ سفید را با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه (خارج از فرآیند قرعه‌کشی) شروع کرده‌ است.

باید دقت داشته باشید که مهلت ثبت ‌نام برای متقاضیان عادی تا تکمیل ظرفیت محصولات و برای طرح مربوط به پیش ثبت ‌نام طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (طرح ویژه مادران دارای دو فرزند) سه روز در نظر گرفته شده است.

افراد متقاضی می ‌توانند از ساعت ۱۱ صبح امروز (شنبه) با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com برای ثبت نام خودرو اقدام کنند.

در طرحی که مخصوص مادران است؛ پیش‌ثبت ‌نام انجام می شود و پس از تایید مادران حائز شرایط امکان ثبت ‌نام مادران دارای حداقل دو فرزند که فرزند دوم به‌ بعد آن‌ها از تاریخ ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ به بعد به‌ دنیا آمده باشد امکان ثبت ‌نام نهایی فراهم شده و واریز وجه آن امکان پذیر است.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید « مناقصه های شرکت سایپا » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی

مزایده خودرو ارتش به چه صورت برگزار می‌ شود؟

مزایده خودرو ارتش به چه صورت برگزار می‌ شود؟

یکی از بخش های مهم ارتش کشور، نیروی زمینی آن است که به اختصار نزاجا نامیده می شود. این بخش درواقع مهم ترین نیروی زیرمجموعه ارتش جمهوری اسلامی است که به ‌عنوان بزرگترین سازمان رزمی