معرفی موسسه کوثر و مزایدات این مجموعه

مزایده موسسه کوثر

موسسه کوثر یک موسسه مالی و اعتباری است که وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است. افتتاح اولین شعبه صندوق پس ‌انداز قرض‌الحسنه کوثر در سال ۱۳۸۷ و اخذ موافقت اصولی موسسه اعتباری از بانک مرکزی در تاریخ ۸۸/۹/۲ صورت گرفته است. پس از آن و در سال ۱۳۸۹ بر اساس تصمیم موسسین به توسعه فعالیت از صندوق قرض ‌الحسنه به موسسه اعتباری انجام شد و اولین شعبه موسسه اعتباری کوثر در سال  1390افتتاح شد. این موسسه از  از اردیبهشت ماه سال ۹۳ به شبکه بانکی شتاب متصل شد.

براساس اطلاعیه بانک مرکزی ایران در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ بانکر‌های انصار، قوامین، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد و مؤسسه اعتباری کوثر در بانک سپه ادغام شدند. در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۹ مؤسسه اعتباری کوثر به‌ صورت کامل و رسمی بعد از برگزاری مجمع انحلال و ادغام، در بانک سپه به عنوان مهم ‌ترین بانک دولتی و ملی کشور و بزرگترین بانک خاورمیانه و جهان اسلام ادغام شد. در ادامه با مجله هزاره همراه شوید.

تاریخچه موسسه کوثر

موسسه مالی اعتباری کوثر همانطور که گفتیم وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بود به همین دلیل هم بنیاد تعاون وزارت دفاع متولی پیگیری تشکیل مؤسسه شد و با پیگیری ‌های انجام شده در سال ۱۳۸۸ موافقت اصولی تأسیس مؤسسه با عنوان کوثر انجام شد و در بهمن ۱۳۸۹ با تغییر نگرش مؤسسین و تأیید نظریه گسترش سریع مؤسسه مبلغ قدرالسهم ۷۵۰ میلیارد ریالی به حساب بانک مرکزی واریز و روند گسترش فعالیت‌ ها از بعد کمی و کیفی آغاز شد. به صورتی که تا پایان سال ۱۳۹۲ حدود ۳۵۰ شعبه فعال در سراسر کشور دایر شد. در بهمن ماه سال ۱۳۹۱ مؤسسه قرض ‌الحسنه جوانان خیر در موسسه  اعتباری کوثر ادغام شد.

دستاوردهای موسسه کوثر

 • دریافت جایزه ملی مدیریت در سال ۱۳۹۱
 • افزایش شبکه شعب به تعداد ۳۵۰ شعبه
 • جذب و بکارگیری ۱۰۴۰ نفر نیروی تحصیلکرده
 • افزایش ۳۱۸ درصدی منابع نسبت به سال گذشته
 • اخذ مجوز پذیره ‌نویسی در سازمان بورس اوراق بهادار

معاملات موسسه کوثر

موسسه کوثر اقدام به برگزاری انواع مناقصات و مزایدات کرده است یا خود این شرکت در انواع این فرایندها شرکت کرده است. این فرایندها با اعلام سازمان برگزار کننده مزایده یعنی موسسه مالی و اعتباری کوثر شروع شده و در روزنامه های کثیرالانتشار یا وب سایت های اطلاع رسانی این آگهی ها مانند وب سایت هزاره، منتشر می شود. سپس متقاضیان با ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز وارد فرایند رقابتی  شده و در صورتی که بالاترین قیمت را نسبت به رقبا ارائه بدهند، برنده مزایده خواهند بود. مزایده این موسسه مالی عمدتا در حوزه هایی مانند مزایده فروش اموال منقول و غیر منقول و غیره مانند فروش خودرو، ملک و غیره بوده است.

پیشنهاد مطالعه : اگر به دنبال مناقصات جدید هستید « مناقصه های امروز » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. منصور داودی گفت:

  شرکت در مناقصه مزایده

  1. آل‌احمد گفت:

   با سلام
   لطفا جهت دریافت اطلاعات مناقصات مزایدات با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
   ۰۲۱۴۲۷۱۴۰۰۰ داخلی ۱

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی

آنتونوف 225 بزرگترین هواپیمای جهان

آنتونوف 225 بزرگترین هواپیمای جهان

همیشه صفاتی مانند بزرگترین، جذاب ترین و کوچکترین و غیره برای ما جذابیت خاصی دارند. بنابراین شناخت بزرگترین هواپیمای جهان نیز خالی از لطف نخواهد بود. در حالت کلی، هواپیماها در سراسر جهان، شامل ۴