آیا با 5 میلیارد خرید خانه امکان پذیر است؟

آیا با 5 میلیارد خرید خانه امکان پذیر است؟

بررسی ها نشان داده است که مناطق مختلف شهر تهران دارای قیمت های مختلفی در خرید خانه است و به همین دلیل ما در این مقاله می خواهیم بدانیم با ۵ میلیارد در کجا می توان خانه خرید. پس با مجله هزاره همراه شوید.

منازل ۵ میلیاردی تهران

اگر شما هم قصد سرمایه‌گذاری با سرمایه ۵ میلیارد تومان در تهران را دارید، انتخاب ‌های مختلفی در مناطق و محله‌های مختلف تهران برای شما مهیا می شود. یکی از این گزینه ها باغ فیض تهران است که محله ای سرسبز و زیبا در غرب تهران است. این محله یکی از محبوب ترین محله های غرب تهران است که طرفداران زیادی در میان شهروندان غرب پایتخت و سرمایه گذاران دارد.

برای آن که یک واحد آپارتمان ۱۸ ساله در این محله با متراژ ۸۸ متر و ۲ اتاق خواب خریداری کنید، به بودجه ‌ای بالغ‌ بر ۵ میلیارد تومان نیاز دارید. یک واحد دیگر در این منطقه با متراژ ۷۳ متر و سنی حدود ۱۳ سال در حالی که این واحد ۲ خوابه است نیز قیمت ۵ میلیارد تومانی دارد.

علاوه بر این محل، در محله گیشا نیز می توان با این پول خانه خرید. آپارتمانی ۸۴ متری در محله گیشا (کوی‌نصر) با سنی حدود ۳۰ سال و ۲ اتاق خواب حدود ۵ میلیارد تومان قیمت دارد.

محله فاطمی گزینه دیگری است که یک واحد  با متراژ ۱۰۰ متر و ۲ اتاق خواب با توجه به اینکه ۳۰ سال از ساخت این واحد گذشته باشد در روز های گذشته معادل ۵ میلیارد تومان قیمت ‌گذاری شده است. در این محله واحدی دیگر با متراژ ۷۳ متر درحالی که ۲۲ سال از ساخت این واحد می گذرد و ۲ اتاق خواب نیز دارد، در روز های گذشته معادل ۵ میلیارد تومان قیمت‌ گذاری شده است.


بیشتر بخوانید: مزایده املاک تهران به چه صورت برگزار می شود؟

محله بلوار کشاورز نیز گزینه خوبی برای سرمایه گذاری است و شما می توانید یک  آپارتمان ۲۰ ساله با متراژ ۹۴ متر و ۲ اتاق خواب را با سرمایه ‌ای بالغ ‌بر ۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

محله پونک هم محله دیگری است که یک واحد با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب با سنی حدود ۱۶ سال ارزشی بالغ ‌بر ۴ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان دارد.

اگر شما بخواهید خانه ای نوساز را خریداری کنید می توانید  آپارتمانی تک خوابه با متراژ ۶۸ متر را با سرمایه‌ای معادل ۴ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان خریداری کنید.

درواقع باید دقت داشته باشید که این عددها و ارقام بر اساس واحدهایی است که در تهران برای فروش گذاشته شده است و قطعا به صورت دقیق قیمت مسکن در این محله ها را نشان نمی دهد. بنابراین قیمت مسکن در هر منطقه ای بر اساس سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده فرق خواهد داشت.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید « مناقصه های مسکن » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی

پروژه پیمانکاری

حذف سقف مناقصات پیمانکاری با شهرداری

بر اساس اعلام شورای شهر تهران سقف تعداد قراردادها برای پیمانکارانی که با شهرداری تهران کار می‌کنند، حذف شد. بر این اساس پیمانکاران در شرایط برابر می‌توانند در مناقصات پیمانکاری شهرداری شرکت کرده و در