آغاز بزرگترین پیش فروش ایران خودرو

پیش فروش ایران خودرو

با توجه به این که ایران خودرو ابتدای بهمن ماه، از اجرای بزرگترین طرح پیش‌ فروش محصولات خود، به مناسبت چهل و چهارمین سالروز پیروزی انقلاب، خبر داده بود، این خودروسازی اعلام کرده است که ثبت ‌نام این طرح از پنجشنبه هفته جاری (۱۳ بهمن ماه) با عرضه چهار محصول برای هر سه گروه متقاضیان آغاز می ‌شود و تا روز ۲۲ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. درادامه خبر پیش فروش ایران خودرو، با سایت مناقصه و مزایده همراه شوید.

پیش فروش دهه فجر ایران خودرو

هفته گذشته گروه خودروسازی ایران خودرو از اجرای بزرگترین پیش فروش خود در آستانه چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر دارد و به مردم وعده داد که در این طرح قرار بر آن است که تعداد زیادی از انواع محصولات این گروه صنعتی وارد بازار شود.

در حال حاضر نیز این گروه خودروسازی در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرده است که اجرای این طرح از پنجشنبه هفته جاری (۱۳ بهمن ماه) با عرضه چهار محصول این شرکت با موعد تحویل چهار ماهه تا یکساله و با اختصاص سود مشارکت عرضه آغاز می ‌شود.

در این مرحله از پیش فروش ایران خودرو، ۴ محصول به این شرح عرضه می‌ شوند: وانت آریسان دوگانه ‌سوز، راناپلاس، سورن پلاس بنزینی و پارس با موتور XU۷ برای سه گروه متقاضیان عادی، مادران دارای دو فرزند و بیشتر و دارندگان خودروهای فرسوده.

‌‌ ‌
بیشتر بخوانید:برگزاری مزایده جدید ایران خودرو به صورت اینترنتی

در این پیش فروش یک پیش شرط وجود دارد و آن تعریف حساب وکالتی و بلوکه شدن بخشی از وجه خودروی تقاضا شده در حساب مشتری است که برای نخستین بار در اجرای طرح‌ های ایران خودرو استفاده می شود.

در این طرح تنها  متقاضیان عادی باید ضمن حصول اطمینان از احراز شرایط عمومی ثبت ‌نام، اقدام به افتتاح حساب وکالتی نزد بانک‌ های عامل ۴۸ تا ۷۲ ساعت پیش از ثبت ‌نام، کرده و به میزان مبلغی که در بخشنامه تعیین خواهد شد، موجودی این حساب را تکمیل کنند.

در این ارتباط در اطلاعیه ایران خودرو آمده است که: “به منظور فراهم‌ سازی شرایط لازم برای دستیابی مشتریان واقعی و مصرف‌ کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که توسط متقاضیان نزد بانک‌ های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده‌اند، مسدود می‌ شود و پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی و مشخص شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده ‌اند، می‌ توانند نسبت به برداشت از حساب خود  اقدام کنند.

 مشتریان منتخب در قرعه‌کشی نیز با تکمیل الباقی وجه، مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخشنامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی ایران‌خودرو و تکمیل ثبت‌نام اقدام خواهند کرد.”

بر اساس اعلام ایران خودرو، ” مشتریان برای افتتاح حساب وکالتی می ‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک ‌های یاد شده از ۱۱ تا ۱۷ بهمن ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام کرده و میزان موجودی برابر با ۹۰ میلیون تومان از وجه خودرو که در بخشنامه تعیین شده را در حساب خود نگهداری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفا برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودروهای فرسوده از این موضوع مستثنی هستند. “

همانطور که گفتیم این طرح از ۱۳ بهمن ماه آغاز می شود و تا ۲۲ بهمن ادامه پیدا خواهد کرد. مشتریان دارای شرایط می توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام کنند.

مشتریان مدت زمان ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از افتتاح حساب وکالتی می توانند تا حداکثر ۲۲ بهمن ماه برای ثبت نام اولیه و شرکت در قرعه کشی اقدام کنند.

 این نکته را نیز فراموش نکنید که افتتاح حساب وکالتی مختص متقاضیان عادی بوده و شامل متقاضیان قانون جوانی جمعیت و جایگزینی خودروهای فرسوده نمی ‌شود.

پیشنهاد مطالعه : اگر به دنبال مناقصات جدید هستید «مزایدات شرکت ایران خودرو » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی

چک لیست مناقصات چیست؟

چک لیست مناقصات چیست؟

چک لیست مناقصات شامل مراحل پیش از فراخوان مناقصات، ارزیابی کیفی مناقصه گران، بازگشایی پاکات و تعیین برنده است. در ادامه این مقاله با سایت مناقصه و مزایده هزاره همراه شوید: چک لیست مناقصات ۱-