افزایش تولید در 9 ماهه 1401 مربوط به کدام کالاها است؟

افزایش تولید در 9 ماهه 1401 مربوط به کدام کالاها است؟

آمارها از  وضعیت تولید در ۹ ماهه سال جاری نشان می دهد که از ۳۳ کالای منتخب صنعتی و معدنی ۲۰ کالا افزایش تولید و ۱۲ کالا کاهش تولید داشته است. در ادامه این خبر با سایت مناقصه و مزایده هزاره همراه شوید.

افزایش تولید ۲۰ کالا

آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت در ۹ ماهه امسال نشان دهنده آن است که از ۳۳ کالای صنعتی و معدنی ۲۰ کالا با افزایش تولید و ۱۲ کالا با کاهش تولید روبرو بوده است.

این بررسی ها همچنین نشان می دهد که تولید اتوبوس، مینی بوس و ون با ۱۵۷ درصد رشد رتبه نخست تولیدات ۹ ماهه سال جاری را دارد و از طرف دیگر هم انواع محصولات فولادی با ۲۳ درصد کاهش بیشترین افت تولید را تجربه کرده است.

علاوه بر این، در همین بازه زمانی، تولید انواع خودروی سواری ۱۳ درصد، وانت ۵۴ درصد، اتوبوس، مینی بوس و ون ۱۵۷ درصد، تراکتور ۴ درصد، انواع تایر یک درصد، کارتن ۳۱ درصد، سموم دفع آفات نباتی ۳۴ درصد، محصولات پتروشیمی ۸ درصد، الیاف اکریلیک ۳۰۱ درصد، نخ فیلامنت پلی‌استر ۵ درصد، الیاف پلی‌استر ۳ درصد، انواع تلویزیون ۶۱ درصد، انواع کولر آبی ۲۹ درصد، انواع یخچال و فریزر ۱۸ درصد، انواع ماشین لباسشویی ۹ درصد و انواع الکتروموتور ۱۲ درصد رشد تولید را ثبت کرده است.

افزایش تولید در 9 ماهه 1401 مربوط به کدام کالاها است؟

از طرف دیگر کاهش تولید مربوط به کالاهایی مانند روغن ساخته شده نباتی با ۱۵ درصد، پودر شوینده با ۱۳ درصد، کاغذ با ۱۵ درصد، فیبر با یک درصد و دوده با ۲۷ درصد بوده است.

در ارتباط با تولیدات معدنی در ۹ ماهه امسال تولید کنسانتره زغال ‌سنگ ۲۰ درصد، شیشه جام ۲۷ درصد، ظروف شیشه ‌ای ۳ درصد و ظروف چینی یک درصد، رشد تولید داشته است؛ البته در این مدت تولید آلومینا نیز بدون تغییر بوده و شبیه به سال گذشته تولید شده است.

در مقابل نیز تولید فولاد خام  ۲ درصد، انواع محصولات فولادی ۲۳ درصد، کاتد مس ۵ درصد، سیمان یک درصد، کاشی و سرامیک ۳ درصد و چینی بهداشتی ۳ درصد روند کاهشی را تجربه کرده است.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید « مناقصه های وزارت صمت » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط

جستجو در مطالب

پیوندها

مطالب پیشنهادی

مزایده چیست

مزایده چیست و چگونه برگزار می شود؟

مزایده جزو پیمان‌های مبتنی بر رقابت است که در آن هر خریداری بیشترین قیمت را اعلام کند، کالا به او فروخته می شود. برگزاری مزایده یعنی در معرض فروش گذاشتن هر چیزی به نحوی که