اخبار مناقصه، از تهران تا خوزستان

مناقصه راهسازی

بررسی اخبار مناقصه ها مختلف نشان می‌دهد که اجرای پروژه‌های مختلف دولتی و خصوصی بیش از پیش نیاز به اجرای مناقصات مختلف برای مشاوره، طراحی و اجرا دارد. در این زمینه و برای آگاهی بیشتر از اخبار مناقصات و مزایدات اخیر ارگان‌های دولتی و خصوصی می‌توانید به مجله هزاره مراجعه کرده و برای آگاهی از آگهی‌های مناقصات و مزایدات از وب سایت هزاره کمک بگیرید.

مناقصه بازسازی میدان جمهوری تهران

یکی از عناوین مهم در اخبار مناقصه‌ها، مناقصات مربوط به طرح بازسازی میدان جمهوری تهران است که برای اجرای کامل این طرح نیاز به همکاری شرکت‌های پیمانکاری برای حضور در این پروژه است. بر این اساس، شهردار منطقه ۱۰ در تلاش است تا طرح بازسازی میدان جمهوری تهران را تا قبل از اتمام سال مالی ۱۴۰۰، به پایان برساند. شهردار این منطقه با اشاره به اینکه مشاور این طرح طی برگزاری مناقصه اخیر، انتخاب شده است، عنوان کرد: قرارداد با مشاور طرح به سرعت منعقد خواهد شد و وظیفه تیم مشاور تهیه چندین طرح مناسب برای پکیج میدان جمهوری و بزرگراه نواب تا روی تاج تونل در این بزرگراه است.

با نگاهی به اخبار مناقصه در این زمینه، مشاور پروژه بازسازی و ساماندهی میدان جمهوری اسلامی انتخاب شده و قرارداد با این گروه مشاوره به زودی بسته خواهد شد. پس از ارائه طراحی در قالب یک پکیج برای میدان جمهوری، مشاور وارد موضوع طراحی خواهد شد و وظیفه دارد که اسناد مناقصه را تا فاز ۲ آن تهیه کرده و پس از آن طرح‌های مورد نظر مشاور به کمیته فنی سازمان زیباسازی برای تصویب ارائه خواهد شد.

شهرداری منطقه ۱۰ اعلام کرده است که امید است تا این طرح توسط شهرداری و تا قبل از سال مالی ۱۴۰۰ به مرحله قرارداد کامل و نهایی برسد. بازسازی میدان جمهوری اسلامی از جمله طرح‌هایی است که شهردار تهران در هشتمین برنامه از مجموعه بازدیدهای خود از مناطق شهری تهران و در قالب پویش قرار خدمت، آن را مورد بازدید قرار داد.

مناقصه احداث بزرگراه در خوزستان

مناقصه احداث ۳۵۰ کیلومتر بزرگراه در خوزستان

از دیگر اخبار مناقصه در کشور، مناقصات مربوط به پروژه احداث ۳۵۰ کیلومتر بزرگراه در خوزستان است. این طرح در قالب ۱۲ طرح ملی در خوزستان و به دنبال آن احداث ۳۵۰ کیلومتر بزرگراه اجرا خواهد شد. با احداث این مسیرهای بزرگراهی، اتصال خوزستان به دیگر استان‌ها مانند چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویراحمد و همچنین بخش‌های درون استان به بهترین شکل انجام خواهد شد.

برای به انجام رساندن و اتمام این مسیر ۳۵۰ کیلومتری در خوزستان که مراحل اولیه احداث را طی می‌کند؛ حدود ۵ هزار میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز است. مطالعات ۳۰۰ کیلومتر مسیر بزرگراهی دیگر هم به اتمام رسیده و بر اساس مصوبات هیات دولت، این مسیر ۳۰۰ کیلومتری باید به مناقصه برده شود.

بررسی بیشتر اخبار مناقصه در این زمینه نشان می‌دهد که در مجموع این طرح به  حدود ۱۰ هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که اجرای کامل آن نیز به ۴ تا ۵ سال آینده مربوط می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید «مناقصه‌های راهسازی » را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط