تجهیزات ورزشی و مناقصات آن

مناقصه تجهیزات ورزشی

تجهیزات ورزشی، یک اصطلاح عمومی برای هر وسیله‌ای است که برای ورزش یا تمرینات بدنی از آنها استفاده می‌شود. برخی از تجهیزات عبارتند از: ساق ‌بند، توپ فوتبال، تردمیل، دوچرخه ثابت، وسایل بدنسازی و… از دستگاه‌های ورزشی برای بالا بردن قدرت بدن و سلامت بیشتر استفاده می‌شود. در باشگاه‌ها بر خلاف خانه از اقلام ورزشی سنگین‌تری استفاده می‌شود. اما در خانه به دلیل آنکه فضا محدود است می‌توان از وسایل ورزشی مناسب منزل استفاده کرد. امروزه شرکت‌های زیادی وسایل و تجهیزات ورزشی را طراحی و تولید کرده و وارد بازار می‌کنند. این تجهیزات انواع مختلفی در خانه و در سالن را دارند.

همانطور که اشاره کردیم از برخی از تجهیزات ورزشی می‌توان در خانه هم استفاده کرد و برخی از آنها تنها مخصوص باشگاه است. البته برخی از این تجهیزات مانند تردمیل را هم می‌توان در منزل و هم در باشگاه استفاده کرد. قیمت وسایل ورزشی با یکدیگر متفاوت است و با توجه به آنکه هر روز در حال پیشرفت و بهتر شدن است قیمت آنها دارای نوسان زیادی است. ما در ادامه این مقاله از مجله هزاره به سراغ انواع تجهیزات ورزشی و معاملات آنها می‌رویم. پس ما را همراهی کنید.

انواع تجهیزات و اقلام ورزشی

تجهیزات ورزشی دارای دسته بندی‌های بسیار زیادی است اما در حالت کلی به دو دسته تجهیزات بدنسازی و انواع دستگاه‌های هوازی تقسیم بندی می‌شود. البته بسیاری از اقلام ورزشی ارزان قیمت هم هستند که با صرف هزینه اندک به ورزش کردن در خانه کمک می‌کنند. این وسایل عبارت است از: طناب ورزشی، دمبل، زیر انداز  و ….. در هنگام استفاده از هر کدام از تجهیزات ورزشی باید بدانید که هر کدام از آنها راهنما و دستورالعملی دارند که باید آنها را مطالعه کنید زیرا بسیاری از آنها در برخی از نقاط نیاز به تنظیم دارند.

در هنگام تمرین بهتر است از لباس و کفش مخصوص استفاده شود تا هنگام ورزش کردن راحت‌تر حرکات انجام شود. هنگام استفاده از تجهیزات ورزشی بهتر است این وسایل را نیز به همراه داشته باشید: ساک ورزشی، کفش مناسب، حوله، قمقمه آب، زیر انداز ورزشی.

تجهیزات ورزشی

بازار معاملات اقلام ورزشی

امروزه بازار خرید و فروش وسایل ورزشی بازار پرسودی است. بسیاری از شرکت‌های دولتی و خصوصی برای تهیه اقلام و تجهیزات ورزشی خود طی یک اعلامیه مناقصه نیاز خود را به دستگاه‌های مختلف ورزشی اعلام می‌کنند. این اقلام می‌توانند، یک مورد، چند مورد محدود یا مجموعه‌ای از تجهیزات باشد. با یک آگهی مناقصه عمومی سازمان‌های ورزشی اعلام نیاز کرده و مناقصه گران وارد رقابت برای فروش می‌شوند. سپس مناقصه گزار از میان نفرات شرکت‌ کننده‌ای که حائز شرایط باشند، آن گزینه‌ای را انتخاب خواهد کرد که قیمت پایین‌تری در مقایسه با دیگر رقبا پیشنهاد داده باشد.

از این پس یک قرارداد ما بین دو نفر امضا شده و بر اساس قوانین و ضوابط مندرج در آگهی و شرایط اعلام شده مناقصه گر کار تامین وسایل ورزشی را انجام می‌دهد. این تجهیزات می‌تواند انواع لباس ورزشی، کفش ورزشی، تجهیزات باشگاهی و غیره باشد که با توجه به نیاز یک سازمان اقلام آنها اعلام می‌شود.

پیشنهاد مطالعه: اگر به دنبال مناقصات جدید هستید «مناقصه های اقلام کمک آموزشی» را در پایگاه اطلاع رسانی هزاره دنبال کنید.

Rate this post

وب سایت هزاره، پایگاه اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات

جدیدترین اخبار و آگهی های مناقصات را درسایت هزاره ببینید

توسط

منبع

برچسب ها

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط